Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Chciałbyś to zobaczyć w grze?
Ankieta jest zamknięta.
TAK.
94.74%
18 94.74%
nie
5.26%
1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Losowanie pojedynków.
#1
ID/nick: 181, Matis24
Pomysł: Wprowadzenie opcji wyszukiwania losowych graczy do pojedynków. Polegałoby to na tym, że gdy gracz będzie chciał zagrać z kimś pojedynek (zgodnie z zasadą 80-120% UM), zaznaczałby opcje domyślnie "Wyszukaj przeciwnika" i czekał, aż inny gracz z podobnymi umiejętnościami również zaznaczy tą samą opcje. W czasie wyszukiwania przeciwnika gracz nie będzie mógł pracować. Będzie mógł także anulować wyszukiwanie. Ewentualnie skocznia mogłaby być generowana losowo.
Cel: Zmniejszenie czasu oczekiwania na przeciwnika i szukania przeciwników po przez ranking.
Plusy: Urozmaicenie gry.
Minusy: Trochę pracy dla AT. Smile
 
#2
To fajny pomysł, ale jedno zastrzeżenie ci co pracują to kasę muszą mieć żeby nie popaść w długi jednak pomył spoko
Lotniczek
 
#3
Jestem na nie. Po to sa pojedynki aby się mierzyć z graczami którymi ja chce a nie tymi co mi narzucono od góry. Co innego jak dodatek że mogę dodać klub do puli. A gracz z kontem KP by mógł sobie wybrać z listy chętnych w danym dniu. A pozostałym na podstawie losowania tak jak podano wyżej w granicach umiejętności danego gracza. 0.8-1.2.
Ale ogólnie wydaje mi się że po to wprowadzono dzisiejszy dodatek że można grać co godzinę żeby gracze sami się umawiali na pojedynki a nie po to żeby komputer z automatu mi losował. Poza tym po co obciążać serwer. Nie wiedzę żadnego pozytywu w tym rozwiązaniu tylko większe lenistwo dla gracza.
 
#4
Dlatego podstawowy system pojedynków również mógłby zostać, a tylko ten któremu nie chciałoby się szukać przeciwnika, mógłby sobie go wylosować. Smile
 
#5
No i tak system może dla graczy z KP
 
#6
dobry pomysł bo teraz kazdy moze z kimchec i wszytko moze wygrywac dobierając sobei takich przeciwników
 
#7
Losowanie pojedynków tylko dla graczy z Kontem Premium, tak?
 
#8
Mi tam to obojętne. KP zawsze mam więc może być Big Grin
 
#9
czemu tylko z KP
teraz jak ktos bedzie chciał to sobie tak dobierze przeciwników że bedzie wszystko wygrywał i jak bedą za to nagrody to co wtedy wszystko zgarnie wszystarczy ze słabszymi
ja bym wprowadził ze gracze np z Top 50 CZY TAM 100 GRAJA LSOOWE A RESZTA NORMALNIE
 
#10
Chociaż że mam KP wolałbym walczyć z wieloma zawodnikami bez KP a nie kilkoma co ma KP.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości