Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upomnienie
#1
Dostałem upomnienie od gracza matty. Powód: Zbyteczny spam z innym użytkownikiem na czacie Szybka Pomoc.
Wyjasnijcie moje upomnienie bo ja nie wiem o czym matty mowi .zadalem pytanie na czacie szybka pomoc na temat czestego wylogowywania i poprosilem o odpowiedz kompetetna osobe a wmieszal sie kamil wiec go poprosilem zeby sie nie mieszal i za to dostalem ostrzezenie od matty.Pytam za co? i na jakiej podstawie?
Napisal bym do niego (matty) ale mnie zablokowal .Tak postepuje administrator ??Zadalem mu pytanie wiec na szybkiej pomocy (chociarz to nie dozwolone)ale on podkulil ogon i porostu uciekl.Tak wiec pytam do kogo mam sie wiec odwolac? i wyjasnic takie postepowanie administratora i moje dziwne upomnienie?Pozdrawiam.
 
#2
Z tego co pamiętam to zablokowałem Cię tuż po wprowadzeniu tej opcji, ponieważ spamowałeś mi na pw.

Co do spamu to na szybkiej pomocy pytasz i czekasz na odpowiedź. Kamil Ci odpisał "co godzine cie wyloguje więc masz czas", następnie pisałeś, żeby się nie wcinał. Udzielił Ci odpowiedzi, a tam może to zrobić każdy, jednak Ty dalej robiłeś swoje, mówiąc, że chcesz uzyskać odpowiedź od osoby kompetentnej mimo, że wcześniej udzieliłem Ci dwóch odpowiedzi. Jak to było mało, wystarczyło sprecyzować pytanie, a nie pisać na czacie zbędne teksty typu "nie wcinaj się".

P.S. Wzór Cie nie obowiązuje?
 
#3
Nie wcinaj się" to zrozumiales ale nic pozatym .Czytaj uwazniej pytania ajbo wolniej wtedy moze zrozumial bys moje nastepne pytanie.Po twojej odpowiedzi dalej chcialem uzyskać odpowiedź od osoby kompetentnej bo wywnioskowalem ze ty do takich nie nalezysz
 
#4
matty należy do grona Adminów, więc jest jednym z najbardziej kompetentnych Smile
 
#5
Oczym ty kolego mowisz ?matty należy do grona Adminów to fakt i naduzywa to stanowisko.
 
#6
Moim zdaniem takowe ograniczenia są dla tych, którzy czasem zapominają się wylogować - czyli innymi słowy obciążają serwer. Przyznaję mi się to zdarza i czasem mogło być tak, że na SJ byłbym non stop od ponad trzech dni (nie wyłączam kompa praktycznie).

Dziękuję.
 
#7
Brak wzoru. Zamykam i przenoszę do kosza.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości