Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem?
Ankieta jest zamknięta.
TAK
75.00%
6 75.00%
NIE
0%
0 0%
Obojętne mi to
25.00%
2 25.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygląd graficzny aktualnych zawodów
#1
ID/nick: 2999/Akihito Miyamoto
Pomysł: Wygląd graficzny aktualnych zawodów oraz inne statystyki turniejów
Cel: Poprawa grafiki dla wyglądu zakładek/stron zawodów (turniejów) aktualnych i przeszłych
Plusy: jakość wyglądu
Minusy: brak

Mój pomysł dotyczy wyglądu graficznego dla samego spojrzenia na grafikę gry oraz ulepszenia jej jakości. Grywalność - to jeden z najbardziej podstawowych czynników gry wpływających na liczbę użytkowników samej gry. Jej mechanizm innymi słowy. Jednak jeśli w parze z mechanizmem/grywalnością nie idzie grafika, to tak jakby praworęczny pisarz miał napisać książkę lewą ręką.
Propozycja moja ma ulepszyć wygląd graficzny dla aktualnych i odbytych zawodów/turniejów skoków narciarskich w SJ. Co mam konkretnego na myśli?

Oto grafika bez kolorów:
[Obrazek: jrdg.png]
Grafika z kolorami:
[Obrazek: 5fqx.png]

Zapewne bezpośrednio w oczy rzuca się wygląd lepszy tej drugiej opcji - kolory na stronie z pewnymi rozwiązaniami graficznymi, jak tabela z miejscem zawodnika, narodowość i nazwa gracza, osobne tabele dla odległości skoków w seriach oraz punktacji a także innych.
Niektóre turnieje w niedalekiej przeszłości (czyt parę/kilka dni temu) nie mają w sobie tejże grafiki. Proponowałbym wprowadzić owe rozwiązanie w taki sposób, ażeby nie wyglądało to tak jak na pierwszym screen`ie.
Dodatkowo, jak w temacie, dla odbywających się aktualnych zawodów wprowadzić rozwiązanie tego stylu grafiki oraz rodzaju tabeli co obecnie daje nam przykład tabeli/grafiki z pierwszego obrazka.
SJ ma swój styl graficzny i przeglądu tabel. Ktoś to musiał wykonać. Administracja przyjęła taki styl dla gry. Styl, moim zdaniem, jest dobry - każda gra musi mieć coś swojego.
Uderzając w rozwój gry od strony graficznej, proponuję - podsumowując - wprowadzenie owego stylu grafiki tabel dla zawodów odbytych i również aktualnych (na żywo/na bieżąco).
Dodatkowo do tego tematu przykleję pomysł rozwinięcia owej tabeli. Przy graczu jest jego flaga narodowa. Tworząc osobną kolumnę w tabeli, można do niej w mechanice gry, dodać w niej właśnie ową flagę danego kraju, który reprezentuje zawodnik biorący udział w zawodach. Czyli - jeszcze jedna kolumna dla flag państwowych.
 
#2
Z tego co wiem to tylko w pucharze letnim nie ma nowego stylu zawodow i w wolnym czasie AT ma to wprowadzic tamWink
 
#3
Właśnie przed paroma minutami nowy wygląd jak i silnik zostały wprowadzone do PL.
Ten nowy wygląd (obrazek 2.) jest związany z nowym silnikiem (lepszym). Obecnie nowego wyglądu brakuje w PN (postaram się wprowadzić do startu nowego sezonu) oraz zawodach drużynowych włącznie z ligą. Jednak w związku z "ciężkim" silnikiem zawodów drużynowych wprowadzenie nowego silnika jak i wyglądu do tych zawodów może trochę potrwać. Postaram się, aby do połowy sezonu wszystkie zawody miały ten sam silnik.

P.S
W pojedynkach jest również stary silnik, nawet starszy niż był do tej pory w PL Wink
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości