Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda za wytrenowanie um
#1
Spodziewałem się tego, lecz niky sie tym nie zainteresowałSmile 4 graczy miało 2800 um wytrenowane. Dlaczego ja dostałem nagrode za 3 miejsce? Chyba wszyscy powinni dostac za 1 miejsce nagrode
 
#2
ten co pierwszy wytrenuje 2800 to ma 1 miejsce chyba Smile ale na 100% nie jestem pewien Tongue
 
#3
Na pewno nie, bo ja wytrenowałem jako drugi i dostalem nagrode za 3 miejsce. Losowo dawało. Nie ma okreslone kto pierwszy wytrenuje wiec nagroda nalezy sie dla wszystkich taka sama.
 
#4
Jeśli gracze mają tyle samo wytrenowanych umiejętności, to miejsca "lecą" po ID, od najstarszego do najmłodszego
 
#5
Czy nie jest to nie "fair"? Co ma ID wspólnego z tym konkursem? Każdy gracz poświęcił czas na wytrenowanie 2800 um a wcześniejsze czy pożniejsze ID nic nie pomogło. Moim zdaniem nie jest to żaden sensowny sposób nagradzania i wymaga poprawy. Ale to tylko moje zdanie.
 
#6
Masz jakiś inny pomysł? Bo jeżeli nagroda miałaby należeć się wszystkim taka sama, to musielibyśmy wynagrodzić pewnie około 15 osób, a nie 5. Jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało, ale skoro to przeszkadza, to można usunąć konkurs
 
#7
Ja dotychczas nie widziałem żeby tyle osób miało maks wytrenowaneSmile. Propozycja taka żeby w regulaminie konkursu podkreślić, że w przypadku takiej samej liczby umiejętności osoba, która pierwsza tego dokonała wygrywa. Wszystko jasne i klarowne. Chyba, że to stanowi jakiś większy problem organizacyjny to trudno, ale to już Ty jesteś od tego "specem"Smile
 
#8
"Od teraz, gdy w Konkursie wytrenowanych PE gracze mają jednakową ilość wytrenowanych PE, o miejscu decyduje data wytrenowania PE."

Więc naprawione można powiedzieć Wink
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości