Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne [S2] Zmniejszenie ilości reprezentacji
#1
Chcemy zmniejszyć liczbę reprezentacji do 8. Obecnie jest ich 15.
Zostaną reprezentacje na pozycjach 1-8 (screen na samym dole posta ). Pozostałe zostaną "zamrożone". Odbędzie się przelosowanie reprezentacji wszystkim graczom.

Obecnie trwa ankieta w grze, która zakończy się 23 sierpnia (tj. niedziela). Aby ankieta była ważna musi w niej wziąć udział min. 20 graczy. Żeby redukcja reprezentacji doszła do skutku głosów na "TAK" musi być co najmniej 50%.

Zapraszam do dyskusji w tym wątku.


Screen z rankingiem reprezentacji:
[Obrazek: qfe1xv.jpg]
 
Odpowiedz
#2
Jako selekcjoner reprezentacji Estoni pragne powiedzieć, że Kadra została dfopiero dziś powołana przed obozem i teraz mamy 6 miejsce w rankingu, więc no chciałbym aby administracja dokłądnie przejzała reprezentacje i stwierdziła która jets najlpesza (8)
 
Odpowiedz
#3
I tak ja jestem za całkowitym przelosowaniem reprezentacji dla każdego gracza, nie tylko dla tych, których reprezentacje zostaną wycofane.
 
Odpowiedz
#4
Nie było by to złe, ale wątpie by się gracze zgodzili..
 
Odpowiedz
#5
Przecież tak jest napisane w pierwszym poście. Reprezentacje zostaną przelosowane wszystkim graczom. Jeśli chodzi o ten ranking, to zaraz sprawdzę.
 
Odpowiedz
#6
Jeżeli mają być rozlosowane wszystkim to może zostawić te najpopularniejsze, najlepsze naprawdę? Tzn. Austria, Norwegia, Niemcy, Polska, Japonia, Słowenia, Czechy, Szwajcaria/Finlandia(Tutaj to trzeba wybrać z tych dwóch)

Bo jednak to wybór między Estonią, Bułgarią a Austrią, Norwegią. Gracze będą woleli być w tych bardziej znanych, lepszych naprawdę reprezentacjach
 
Odpowiedz
#7
Ja tam zostaję w Finlandii Tongue
Mimo, że nikt tu nie gra oprócz mnie, ale mi dobrze u siebie Smile
 
Odpowiedz
#8
Administrator dobrze mówi zostawic najpopularniejsze Big Grin Ale trzeba się sppieszyć by na ziomy być gotowym Big Grin
 
Odpowiedz
#9
(08-19-2015, 18:17)_Mocny_ napisał(a):  Ja tam zostaję w Finlandii Tongue
Mimo, że nikt tu nie gra oprócz mnie, ale mi dobrze u siebie Smile

Jak trafisz Finlandię, bo możesz mieć pecha, 200PP na losowania wydać i Finlandii nie trafić. Big Grin
 
Odpowiedz
#10
W takim razie po obecnej ankiecie zrobię kolejną, z pytaniem o zostawienie tylko tych reprezentacji, które wymienił Administrator. Na s1, przypuszczalnie zrobimy tak samo.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości