Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od Bana [S2]
#11
Prosze o odblokowanie kont z Id 193 i 196 na serwerze 2
 
#12
Ale zaspamowaliście.

Nie mogę nigdzie znaleźć "Waszego" tematu z pożegnaniem się z serwerem 1. Tam było napisane, że Kulturalny i Wagowy to jedna osoba. Kilka dni po starcie serwera 2. zauważyłem, że Wagowy i Kulturalny wrócili i obserwowałem ich. Myślałem, że jest jedno konto i dwóch zawodników, a tu ku mojemu zdziwieniu są dwa konta. Nawet na forum nie postarałeś się i z obu kont piszesz z jednego IP.

Ban zostaje podtrzymany z możliwością wyboru jednego konta.
 
#13
http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1407&highlight=warszawski
http://ski-jumps.pl/forum/showthread.php?tid=1404&page=2&highlight=warszawski
 
#14
My gramy oddzielnie ja nawet nie znam hasła do jego konta a on do mojego nie zna pisałem ci że ja tylko na wifi na telefonie siedziałem
 
#15
Tak zgadzam się z KUlturalnym. Po pierwsze Ten gracz Kulturalny co gra na serwerze s2 nie jest tym co grał na S1 Ponieważ ja konto kulturalnego na S1 dostałem i grałem na 2 kontach Miałem 5-6 miesiecy przerwy i wróciłem na S2 i kolega tez postanowił zagrać i czasem wchodził u mnie an wifi na konto. Wiec proszę o sprawiedliwość !!!

Widzę że administracja jest na tej grze kipsa nie umie poskładać faktów Smile ale nic pozostaje Powiedzić że wraz z kulturalnym wybieramy konto Kulturalny
 
#16
Kulturalny na 20 logowań tylko jeden raz miał różne IP od Twojego, więc rzeczywiście czasem Smile
Fakt, adresy e-mail są równe, ale z tego co mi wiadomo na S1 również mieliście te same IP logowania co tutaj.
Konto Kulturalnego zostało odbanowane.
 
#17
no ok ale już chyba nigdy nie wróce to dej gry i nikomu jej nie polece. A jak by kurde 20 osób zalogowało się w Maku na wifi to tez by bany poszły ??

można prosić jeszcze o zmiane nicku Warszawski Koks na jakiś inny obojętnie. Bo chciałbym kiedys się zarejestrowac na tym samym serwerze pod tym samym nickiem Dziękuje
 
#18
Raz można zrozumieć, że ma się to samo IP, gdy się korzysta z Wi-Fi np. w McD, ale w Twoim przypadku to jest więcej tych logowań z tego samego IP. Sprawa zakończona, więc nie ma co drążyć dalej tematu. Zamykam.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości